Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Események az iskolában időrendben

2014.03.22

 Események az iskolában

2013. december 6. Mikulás

A 8. osztályosok Mikulással , krampuszokkal kis műsorral és ajándékkal kedveskedtek az osztályoknak.

Felkészítő: Szabó Istvánné

2013. dec. 13.

Luca napján karácsonyi alkotóház a SZM rendezésében, karácsonyi ajtó-,ablak -és egyéb díszek készítése.

2013. dec. 20.  Karácsonyi műsor

A 4. és 5. osztályosok a „Nincs karácsony szeretet nélkül„ c. műsort vitték színpadra, hópelyhek táncával színesítve.

Felkészítők: Haasné Rieger Anett, Molnárné Titscher Mariann

Az énekkart felkészítette és vezényelte: Nagy Viktória

2014. febr. 15. Farsang

A fergeteges mulatságra minden diák és tanár jelmezt öltött. Az osztályok egy-egy ország jellemzőit, érdekességeit jelenítették meg tréfás módon.

Ország

Szereplők

Egyiptom

1.o.- Szabó Istvánné-Tróbert Beáta

Magyarország

2.o. -Görög Edina-Teiermayerné Nagy Palócz Magdolna

Kenya

3.o.- Koronczai Bernadett

Texas

4.o. -Molnárné Titscher Mariann

Ausztria

5.o.-Haasné Rieger Anett

Olaszország

6.o.-Harasztiné Mekler Anikó

Spanyolország

7.o.-Nagy Viktória

Kína

8.o.-Imri Zoltán

Oroszország

Csiki Sándorné-Farkas Gertrud-Magyarné Pirka Judit-Medveczkyné Nagy Krisztina-Tróbertné Klein Beáta

Külön műsort adott

7.o.

5.o.

Isaszegi Veronika 5.o.

 

Hófehérke és a hét törpe

c. mese

Szülői Munkaközösség

 

2014. febr. 26.   Alsó tagozatos Kazinczy  szépkiejtési verseny

Helyezettek:            I.         Hajdu Levente  4.o.

                                   II.        Lendvai Laura  4.o.

                                   III.        Lendvai Kitti 4.o.

Felkészítők:  Koronczai Bernadett,  Tróbertné Klein Beáta

2014. febr. 27. Anyanyelvi kavalkád  felső tagozatosoknak

Helyezettek:          5.-6.o.

I.                   Strifler Nikolett-Takács Annamária   6.o.

II.                 Pichler Zsolt-Horváth Attila   5.o.

III.              Veisz Dorina-Fuit Anna   6.o.

 

                              7.-8.o.

                                   I.       Jank Fanni-Ozorai Csilla   8.o.

                                  II.       Zsarnai Barbara-Pörzse Borbála  8.o.

IV.              Teiermeyer Anett-Fódi Anna  7.o.

 

Felkészítők: Magyarné Pirka Judit, Medveczkyné Nagy Krisztina

 

2014. márc. 14. Ünnepély

A 6. osztályosok előadásában megelevenednek 1848. márc. 15. hősi eseményei.

Műsoruk megtekintésével tisztelgünk emlékük előtt.

Felkészítő: Harasztiné Mekler Anikó

Díszlet: Csiki Sándorné

 

2014.április 28-30 8:00-18:00

Első osztályosok beíratása az iskolában.