Farsang 2014

2014.02.16

2014. 02. 15. farsang

·         A Szülői Munkaközösséggel közös rendezvényünk helyszíne településünk sportcsarnoka volt, ahol az osztályok egy-egy ország sajátosságait elevenítették fel osztályfőnökükkel együtt.

1. o. – Egyiptom
  2. o. – Magyarország
  3. o. – Afrika
  4. o. -  Texas
  5. o. – Ausztria
  6. o. – Olaszország
  7. o. – Spanyolország
  8. o. – Kína

A nevelőtestületünk többi tagja az orosz kalinkát adta elő.

·         Néhány második osztályos tanulónk ötletes jelmezeket öltött magára.

·         Isaszegi Veronika külön egyéni tánccal, míg az 5. illetve 7. osztályos lányok táncos produkcióval lepte meg a közönséget.

·         Zárszámként az SZM anyukák a Hófehérke és a hét törpe című jelenettel színesítették a műsort.

·         Károlyiné Klespitz Katalin több rocky csoportja lépett fel a rendezvényen.

·         A fergeteges hangulatról, remek zenéről Baranovszky László gondoskodott.

·         Értékes tombolatárgyakat lehetett nyerni, sok felajánlás ékezett, akiknek neve a bálon elhangzott. Ismét köszönet érte.

·         Az SZM szülők Büfét „üzemeltettek”, ahol vállalás alapján sütött nagyon ízletes és mutatóssüteményeket, szendvicset, hamburgert, üdítőket lehetett vásárolni.

A hagyományokhoz híven ismét fergetegesre sikerült a farsangi bál.

Nincs új bejegyzés.